Mart, 2021

Paz14Mart20:0023:59Online EtkinlikMotosiklet eğitimi - Şehir içi ve Otoban SürüşüMotosiklet eğitimi Şehiriçi ve otoban20:00 - 23:59 Etkinlik türü 2:Motosiklet

Motosikletle şehir içi ve otoban

Etkinlik detayları

Motosiklet eğitimi – Şehir içi ve otobanda riskler

Motosiklet kullanırken hepimiz şehir dışında ve virajlı yollarda olmayı seviyoruz. Ancak şehir içi ve otoban yollarda risk faktörleri her yanımızı sarınca işler biraz daha karışabiliyor, karmaşa başlıyor. Şehir içi sürüşlerde sistem – ileri sürüş becerileri uygulanır mı? Peki işe yarar mı? Nasıl uygulanır?

İleri sürüş becerileri bize hangi durumda ne yapmamız gerektiğini bulmamızı sağlayan bir sistemdir. Ve bu sistem her tür trafik ve yol şartlarında geçerlidir, virajlarda, şehir dışı sakin görünen yollarda da ya da şehir içi yoğun trafik ortamında.

Motosikletle şehir içi ve otoban sürüşü online eğitimi içeriği:
*Şehir içi sürüş nedir?
*İleri sürüş becerileri nelerdir?
*Şehir içi sürüş korkuları nelerdir? Sebepleri nedir?
*Kaza riskleri nelerdir?
*Nasıl önleyebiliriz?
*Otoban sürüşü nedir? Riskleri nelerdir?
*Tüm bu yol şartlarında neler yapmalıyız?
*Neler yapmamalıyız?

Motosiklet kullanan ya da ilgi duyan herkesin katılabileceği bu eğitim, konu hakkında soru ve cevaplar bölümü ile tamamlanacaktır.

  • Katılımcı sayısı 10 kişidir.
  • Kayıtlar başvuru sırasına gör alınacaktır.
  • Talepler doğrultusunda sonraki tarihlerde yeni sınıflar açılabilir.

Daha fazla

Ne zaman?

(Pazar) 20:00 - 23:59

Düzenleyen

Art Moto Akademi2005 yılında Uğur Ertekin tarafından bireysel olarak başlayan İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri çalışmaları, 2009 yılı başında kurumsal yapılanmaya dönüşmüş ve ART MotoAkademi LTD. ŞTİ. ünvanı ile Nisan 2009 da Türkiye'de ilk tüzel kuruluş olarak hayata geçirilmiştir. Eğitmenlerimiz size katma değer sağlamaktan ve görsel materyalleri sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Akademimizde yapılan her tür çalışmalarımızda "Koşulsuz Katılımcı Memnuniyeti" temel politikamızdır. Teorik sunum ve sürüşlerde yeterli seviyeye ulaşamadığınızı hissettiğiniz takdirde eğitmenlerimiz ücretsiz olarak geri bildirim yapacaklardır. "İyi bir motosiklet sürücüsü olabilmek için yapmanız gereken tek şey doğru bilgileri doğru yerden en doğru şekilde almaktır!" ART MotoAkademi çalışmalar ve kurslar sonrası faaliyetlerine, ART Members Group çatısı altında, motosikleti yaşam felsefesinin bir parçası olarak kabul eden insanların güvenli ve daha keyifli bir ortamda yaşamalarını, deneyim ve sürüş gelişimlerini sağlamaları yönünde çalışmalarına devam etmektedir.0 542 224 02 78

Sanal etkinlik detayları

Etkinlik tamamlandı!

Ya sence?