Motosiklet Kullanıyorum / Kullanıcı-yorum

Motosiklet Kullanıcı-yorum bölümü için, yakın çevremizde motosiklet kullanıcısı olan arkadaşlarımıza, abilerimize kullandıkları motosikletler ile ilgili görüşlerini sorduk. Öyle uzun uzadıya değil, kısaca kullandıkları motorların en beğendikleri ve sevmedikleri yönlerini anlattılar.

Honda Gold Wing GL1800 Kullanıcı-yorum

Honda Gold Wing GL1800, hem diğer motosiklet kullanıcılarının “Acaba bunu kullanmak nasıl olurdu?” diye merak ettiği, hem de motosiklet kullanıcısı olmayanların bile adını bildiği, duyduğu ikonik bir model.
Kullanıcı-yorum bölümünde;
sohbet ettiğimiz arkadaşlarımızdan kısaca motosikletlerinin en beğendikleri ve beğenmedikleri özellikleri hakkında bilgi alıyorduk.
Ama Goldwing çok ilgi çeken bir model olduğu için, biraz daha detaylı bilgi almak istedik.
Beğeneceğiniz umarız.

İçeriği beğendiyseniz lütfen beğenin/takip edin!
▶︎ INSTA: @we2strom http://www.instagram.com/we2strom
Facebook: http://www.facebook.com/vstrom
Bizimle paylaşın
▶︎ FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/258042288218876

If you liked the content simply like/subscribe to support
🙌 SAY HELLO
▶︎ INSTA: @we2strom http://www.instagram.com/we2strom
▶︎ FACEBOOK: http://www.facebook.com/vstrom
Share with us: http://www.facebook.com/groups/258042288218876

#Honda #Goldwing #GL1800
1 of 2 Next

Aşağıdaki butona tıklayarak hızlıca abone olabilirsiniz!

 


Bu youtube oynatma listesi içerisinde, değişik cc. ve kategorilerde motosiklet modelleri ve kullanıcılarının yorumları var. İkiteker olsun da, gerisi önemli değil. 🙂 Superlight 150’den, Super tenere’ye kadar (xtz 1200) çevremizdeki kullanıcıların yorumlarını aldık.

Bunlar arasından  şimdiye kadar en çok ilgi çekenler, orta sınıf diyebileceğimiz 600cc. ile 750cc. arasında yer alan modeller. Bu kategori 900cc.’ye kadar genişletilebilir, ki zaten tüm motosiklet markalarının da yoğun olarak rekabet ettikleri grup.

Bu kayıtları yaptığımız tarihten bu yana epey zaman geçti. youtube kanalındaki diğer konularla ilgilendiğimiz için pek vakit aıramamıştık. En kısa sürede yenilerini ekleyerek bu bölümü zenginleştirmeye çalışacağız. kanalı takibe alarak güncel videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Herkesin kendine göre motosiklet kullanmak ve model seçmek için farklı nedenleri var.
Motosiklete ayrılacak olan bütçeden başlamak üzere (ve tabii ki motosiklet ekipmanlarına) aksesuar fiyatlarından, yedek parçaya, servis maliyetlerinden, yakıt tüketimine kadar birçok konu seçimimizi etkiliyor.

Belki bir de son noktada bunlara, vergi ve sele yüksekliğini dahi eklemek lazım.

Siz motosiklet seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Seçtiğiniz motosiklet (hangi modeli kullanıyorsuuz?) beklentilerinize karşılık verdi mi?
Yorumlarda paylaşın, yeni motosiklet almayı düşünen arkadaşlara yardımı olsun…

One thought on “Motosiklet Kullanıyorum / Kullanıcı-yorum

Ya sence?

%d blogcu bunu beğendi: