Video

Crf 250 Rally Kullanıcı Yorumları | Video

Honda Crf 250 Rally, geçtiğimiz dönemde oldukça popüler bir motosikletti. Fiyat/Performans oranı iyi, kullanıcılarının genel olarak memnuniyeti yüksek olan bu motosiklet, 250cc motosiklet kategorisinde fiyat avantajıyla öne çıkan çok güzel bir modeldi. En son 2021 Nisan ayı fiyat listesinde gördüğümüz Crf 250 ve Crf 250 Rally Kısa bir aradan sonra yeniden geliyor. Yapılan değişiklikleri veya iyileştirmeleri başka bir yazıya bırakıp, sahibinden Crf 250 kullanıcı yorumlarını dinleyelim.

Neden Tutuldu?

Dağ-tepe gezmek isteyen veya yüksek hacimli motosikletine ilave olarak ikinci motosiklet düşünenler için iyi bir alternatifti. Pandemi ile birlikte, mecburen hepimiz dağ-tepe gezmeye başlayınca çoğu motorcunun odak noktası haline geldi. Kısıtlı bütçe ile uzun yolda biraz daha rahat etmek isteyenler özellikle Rally versiyonuna yöneldi.
Euro 5 nedeniyle satışa ara verilince, sıfır kilometre isteyenler yurt dışında satışa çıkan Crf 300 Rally ‘yi beklemeye başladı. Videoyu kaydettiğimizde henüz geleceği duyurulmamıştı. Faruk İnceyaprak ile Honda Crf 250 Rally kullanıcı yorumları hakkında detaylı bir sohbet yaptık. Motosikletin sürüş hissiyatı, yakıt tüketimi, artçılı sürüş, servis ve yedek parçaya kadar detaylı bir sohbet oldu.

Crf 250 Rally Kullanıcı Yorumları

Yeni Crf 250

Bu yazıyı hazırladığım tarihte Crf 250L ve Crf 250 Rally ‘nin yeniden geleceğini biliyoruz. Fiyatı da açıklandı. Ama Honda, eski rekabetçi anlayışından uzak olduğu için, 250cc motor sınıfının en yüksek fiyatlı motosikleti oldu. Güncel fiyatını 250cc motor fiyatları listemizden takip edebilirsiniz.

İkinci el Crf 250L ve Rally arayanlar, çok da heveslenmesinler. Bu motosiklete sahip olanlar, çok da ellerinden çıkarma taraftarı değiller.
“Çok fazla arazi sürüşü yapmıyorum, köy yollarında sıkıntı çıkarmasın yeter” diyorsan, Ktm 250 Adventure ile kıyaslamak isteyebilirsiniz. Ktm 250 Adv kullanıcı yorumları için linkimiz:    • Ktm 250 Adventure…  

Standart şehir içi ve ulaşım amaçlı olarak fiyat/performans motosikleti arayanlar çok daha düşük bir bütçe ile Pulsar N250 modelini değerlendirebilir.
Motosiklete yeni başlayacak olanlar tercihini Honda’dan yana kullanıyorlarsa, CL 250 modelini de bakabilirler.

00:00 Giriş
00:25 Kullanıcı geçmişi.
02:10 Alternatif motosiklet ?
02:43 Sevdiğin & sevmediğin konular
06:40 Crf 250 yakıt tüketimi, güç&tork, hız
08:25 Uzun yol & aksesuarlar
11:45 Başlangıç motosikleti olur mu?
14:40 Arıza, şikayetler, servis
17:30 İkinci el
19:50 Kamera arkası
Sorularınız varsa, yorumlar bölümünde iletmenizi rica ederim. En kısa sürede yanıtlama çalışacağım.
Aşağıdaki konular hakkında yardımcı olur, yorumlarda taleplerinizi iletirseniz seviniriz.

  • Bir sonraki videonun hangi motosiklet hakında olmasını isterdiniz?
  • Sorular arasında ilginizi çekmeyen konular oldu mu?
  • İlave olarak sormam gerektiğini düşündüğünüz konular nelerdir?

Honda Crf 250 Rally ile ilgilenen bir arkadaşınız varsa, videoyu/yazıyı kendisine ileterek, hem arkadaşınıza yardımcı olabilir, hem de sitemize/kanalımıza destek verebilirsiniz. İçeriği beğendiyseniz, beğeni ve yorumlarınız ile blog ve kanalımızın gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Keyifli seyirler. Tekeriniz düz bassın.

Diğer motosiklet kullancı yorumları:    • Kullanıcı-yorum  

Verdiği kısa aradan sonra yeniden getirilmeye başlanan Crf 250L ve Crf 250 Rally, kaldığı yerden devam edebilecek mi dersiniz?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Yorum yaz | Görüntüle

Başa dön tuşu