LifestyleTech

Amazon Prime Türkiye ücretsiz abonelik!!!

Amazon Prime Türkiye, bugün resmi olarak açıldı. Abonelik ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda sadece 7,90-tl.

amazon

Amazon Prime Video

Bu abonelik ile erişim sağlayacağınız, esasen Netflix’e rakip olarak düşünülebilecek Prime Video’da Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel gibi orijinal diziler yer alıyor (yaşason!). Ayrıca All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard’s Make Us Dream ve El Corazón de Sergio Ramos gibi spor belgeselleri ve The Upside, The Aeronauts gibi Amazon yapımı filmler de izlenebilecek. İçerikler Türkçe dublaj yerine daha çok Türkçe altyazılı (tercih meselesi ama bence daha iyi) ve şimdilik Netflix’e oranla daha az ve eski yapımlardan oluşsa da The Office gibi efsaneler var (yaklaşık 1 ay sonra gelen edit.: yaygın kanı daha az ama daha kaliteli içerik olduğu yönünde).

amazon prime video
amazon prime video

Amazon Prime Gaming

Abonelik sayesinde Prime Gaming’ten (eski adıyla Twitch Prime) her ay yeni ücretsiz oyunlara (üstelik sonsuza dek sizin oluyor) ve oyun içi araçlar, karakterler, dış görünüşler, güçlendirmeler, yükseltmeler gibi ganimetlere de erişebiliyorsunuz.

Amazon Prime Gaming
Amazon Prime Gaming

Amazon Ücretsiz Kargo ve Ertesi Gün Teslimat

Bu ilk ay ücretsiz ve sonra 7,90-tl’lik aboneliğe dahil olan şeylerden ennn güzeli Amazon alışverişlerinizde ücretsiz kargo ve bazı illerde ertesi gün teslimat özelliği. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon için geçerli.

Amazon ücretsiz teslimat
Amazon ücretsiz teslimat

Amazon Fırsatlar

Ayrıca abonelik ile tanınan haklar sayesinde Amazon’un sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları’na tam 30 dakika önceden erişme ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları yakalama şansı yanında, sadece Prime üyelerine özel indirimleri ve fırsat günlerini de değerlendirebiliyorsunuz.

fırsatlar
Amazon fırsatlar

Açıldığı daha ilk günün ilk saatlerinden binlerce abone edinmiş platformun Türkiye’de yurt dışından daha ucuz olma sebebi, Türkiye’de Amazon Unlimited Music, Amazon Cloud, Amazon Kindle gibi servislerin olmaması.

Tek abonelikten 6 kişi faydalanabiliyor ve aynı anda 3 cihazda izleme yapabiliyorsunuz.

Prime ile yüzümüzü bir kez daha güldürdün Amazon…

amazon prime

Amazon Prime güncel fiyatlarını ve üyelik paketleri ile getirilerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Yorum yaz | Görüntüle

Başa dön tuşu