Blog

motosiklet stunt

Efsane Motorcu Kadın

Bu yazı, aslında bir şaka fikrinden yola çıkıp tesadüfen tanıdığım motorcu kadın Debbie Evans’a duyduğum hayranlık üzerine yazıldı. Aşağıdaki fotoğrafı sosyal medyada ilk gördüğümde, aklımdan tek bir düşünce geçti: “Tam kapanma* öncesinde, 17 gün dayanmak için demir depolamaya çalışan bir motorcu… (Çünkü çoğumuzun yapmadığı bir bu kalmıştı)” Aynen bu cümleyi yazarak Instagram hesabımızda paylaşmaya karar

CFMOTO-800MT

CFMoto 800MT duyuruldu – Ktm’nin yol versiyonu mu?

CFMoto 800MT duyuruldu. CFMoto 800MT teknik özellikleri ve donanımı ile dikkat çekiyor. Türkiye’ye gelir mi? Fiyatı ne olur?

Dji Air 2s

Dji Mavic Air 2s – “Dji Air 2s” Özellikleri, Fiyatı

Dji Mavic Air 2s – “Dji Air 2s” Özellikleri, Fiyatı, Çıkış tarihi, Dji Mavic Air 2s ya da yeni adıyla Dji Air 2s hakkında merak ettikleriniz.

250cc_motor_fiyat_listesi

250 cc motor fiyatları ne durumda?

250 cc motor fiyatları, her zaman sektörün genel fiyat durumu hakkında fikir veren bir gösterge gibi.“Az daha koyar, sıfır x alırım” dediğimiz motosiklet o işte.Ya da satmak istediğimiz motosiklete düşük fiyat verildiğinde, “O fiyata 250 cc motor bile alamazsın” dediğimiz 250’lik. Yeni başlayacak olanlara tavsiye edilen, vergi diliminde 1cc. ile, bir alt dilimde kalan 249cc’ler.

motosiklet-selamlama

Motosiklet kültürü – Motosiklette selamlaşma mı, selamlama mı?

Motosiklette selamlaşma; aslında, alışkın olduğumuz karşılıklı selam alışverişinden yani “selam-laş-ma” eyleminden daha çok, karşı tarafı selamladığınız “selamlama” gibi algılanmalı.

Türkiye'de motosiklet sürücüsü olmak

Türkiye’de motosiklet – Demir Atlı’nın derdi

Türkiye’de motosiklet sürücüsü olmak sayısız derdi de beraberinde getiriyor. Bazıları bizi motosiklet sevdasından uzak tutmaya yetmeyebilir. Ama bir tanesi var ki?

honda goldwing

Honda Goldwing GL1800 Kullanıcı-yorum

Honda Goldwing GL1800 veya kısaca “Goldwing”, motosiklet dünyasında kendine has ayrı bir yere sahip. Kendisi marka haline gelmiş bir model.

57. Alay Şehitliği

57. Alay gerçeği (Mekânları cennet olsun)

57. Alay Gerçeği derken, 57. Alay hakkında ne okuduğunuzu, okuyup okumadığınızı bilemem tabii ki. Ama bildiğim bir gerçek var ve ben de onu yazacağım. Şunu bir ortaya koyalım önce; 1- Çanakkale, deniz ve kara savaşları ile büyük bir kahramanlık destanıdır.2- Bu destanın; yüceltilmeye, daha büyük gösterilmeye, hurafelere, menkıbelere vs. ihtiyacı yoktur. Olduğu haliyle çok büyük

dji mini 2

Dji Mini 2 Özellikleri, Fiyatı (mavic mini kıyaslama)

Dji mini 2, daha Mavic mini sahipleri kendi dronelarını tanıyamadan piyasaya çıktı. Yeni drone alacaklar hangisini seçmeli?

mantar yemekleri

Mantar yemekleri içinde 1 numara

15 dakikada “Tencerede Bütün Mantar” Mantar yemekleri genelde ana yemek değil başlangıç olarak tercih edilir ama biz bu yemek ile gayet de mutlu mesut bir öğün geçiriyoruz, yetiyor. O kadar hızlı pişiyor ki, 15 dakikada servis edilebiliyor. Zaten iyi ki kısa sürüyor çünkü kokusu o kadar güzel ki, 15 dakikayı bile beklemek zor olabiliyor. Sonra

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.


Takip Edin

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.

%d blogcu bunu beğendi: