Blog

Motosikletle kamp

Kamp Alanı Tavsiyeleri – Güney Ege ve Akdeniz

Kamp alanı seçimi, motosikletle yapacağınız turlar için planlama aşamasında tura dahil etmeniz gereken konulardan biri. Seçiminize göre rotanızı bile değiştirebilir.

bearded man fixing motorcycle in workshop

Motosiklet Bakımı – Ağır Bakım (V-strom 40.000km.)

Motosiklet bakımı – Motosiklet ağır bakımında neler yapılır? Motosiklet bakım maliyetleri, yedek parça fiyatları

Motosiklet fiyatları düşer mi?

Motosiklet Fiyatları Düşer Mi?

Motosiklet fiyatları düşer mi? Neden düşmez, nasıl olursa düşer?

250cc_motor_fiyat_listesi

250 cc Motor Fiyatları Ne Durumda?

250 cc motor fiyatları, her zaman sektörün genel fiyat durumu hakkında fikir veren bir gösterge gibi.“Az daha koyar, sıfır x alırım” dediğimiz motosiklet o işte.Ya da satmak istediğimiz motosiklete düşük fiyat verildiğinde, “O fiyata 250 cc motor bile alamazsın” dediğimiz 250’lik. Yeni başlayacak olanlara tavsiye edilen, vergi diliminde 1cc. ile, bir alt dilimde kalan 249cc’ler.

Honda Transalp, Africa Twin 8550

Honda Transalp Gelir Mi? CRF 850?

Honda Transalp mi desem, Crf 850 mi desem, Africa Twin 850 mi desem? ufukta bir şey var ama, ne desem bilemedim! Bekliyoruz gelecek olanı!

CFMOTO-800MT

CFMoto 800MT Duyuruldu – Ktm’nin Yol Versiyonu Mu?

CFMoto 800MT duyuruldu. CFMoto 800MT teknik özellikleri ve donanımı ile dikkat çekiyor. Türkiye’ye gelir mi? Fiyatı ne olur?

mini drone

Mini Drone – Peki Hangisini Seçmeli?

Mini drone piyasasında işler kızışıyor.
Xiaomi X8 mini’den sonra, şimdi de Hubsan Zino Mini Pro ile geliyor.

Motosikletleri Fark Edin!

Türkiye’de Motosiklet – “Görün Artık!”

Türkiye’de motosiklet sürücüsü olmak zor iş azizim. Görmüyor kimse. Arabaya binip trafiğe çıkan da, o trafiği düzenleyen de görmüyor.

motoright

Motoright

Motoright nedir? Motoright 1 haziran’da lansmanı yapılacağı duyurulan, motorculara özel geliştirilen yeni bir yerli uygulama. Şu anda web sitesinde fazla bir bilgi yok ancak bugün itibariyle Ekşi’de Pr’ı yapılmaya başlamış. Bir sürüşten daha fazlası için hazır mısınız? tekamacozgurluk adlı kullanıcının yazdığına göre, platformun bir diğer sloganı da “özgür sürüşün en keyifli hali” olacakmış… Motoright ile

motosiklet stunt

Efsane Motorcu Kadın

Bu yazı, aslında bir şaka fikrinden yola çıkıp tesadüfen tanıdığım motorcu kadın Debbie Evans’a duyduğum hayranlık üzerine yazıldı. Aşağıdaki fotoğrafı sosyal medyada ilk gördüğümde, aklımdan tek bir düşünce geçti: “Tam kapanma* öncesinde, 17 gün dayanmak için demir depolamaya çalışan bir motorcu… (Çünkü çoğumuzun yapmadığı bir bu kalmıştı)” Aynen bu cümleyi yazarak Instagram hesabımızda paylaşmaya karar

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.


Takip Edin

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.

%d blogcu bunu beğendi: