Tech

Gopro 9 fiyat ve satın almak için

Gopro 9 black 20mp çözünürlük ve 5k 30fps kayıt özelliği ile geliyor


Gopro 9 fiyat almak / satın almak için, aksiyon kamera severler artık son saatleri sayıyor

16 Eylül 2020’de duyurulacak olan gopro’nun en güncel aksiyon kamerası hero 9 black, daha iyi çözünürlük sağlayan lensi ve 5k 30fps video kayıt özelliği ile birlikte,

Gopro tarafından yayınlanan iki kısa videodan da netleştiği üzere; selfie severlerin,vlog yayıncılarının da çok seveceğini düşündüğüm “renkli selfie ekranı” ile birlikte geliyor.

Her ne kadar yüksek çekim kalitesinin yanında, taşıma kolaylığı nedeniyle cep telefonları ile yarışması zor olsa da, teknolojik oyuncakları seven instagram, tiktok fenomenlerinin bir sonraki oyuncağı da olabilir.

Hero 9; standart sesle kontrol ve 10 metreye kadar su geçirmez özelliklerinin yanında Hypersmooth 3.0, Raw ve HDR çekim özellikleri ile birlikte gelecek.

Youtube‘da ise aksiyon kameralar zaten vazgeçilmez durumda ve bunların başında da yüksek fiyatına rağmen gopro yer alıyor. (sadece bizde de değil. yurtdışı gopro forumlarında da fiyat konusundan şikayetçi olunduğunu okuyabilirsiniz)

Bu tür yenilikler elbette yanında daha kabarık bir fatura ile birlikte geliyor. Yurtdışından gopro almak fiyat açısından en avantajlısı, imkânınız varsa muhakkak değerlendirmelisiniz.

Gopro 9 satış fiyatı 439 dolar (tahmini)

Satışta olan hero 8 black satış fiyatının 4000 TL olduğunu düşünürseniz,

Hero 9 Black satış fiyatı 5000 TL ‘den az olmayacaktır.

Hero 8 vs. Hero 9 kıyaslamasında nereye konumlanacağı, Hero 8’den veya hero 7’den, hero 9’a geçmek için yeterli sebep verip vermeyeceği de ayrıca merak konusu tabii ki…

Gopro 7 kullanıcısı olarak daha da büyük merakla bekliyorum. Kullanıcısı olduğum bir diğer ürün olan Mavic Mini 2 için de beklentilerim var, buraya tıklanarak okunabilir.

Gopro; Hero 9 Black ve Hero 10 Black için yeni bir batarya tanıttı. Kayıt süresini %40 arttıran “Enduro Batarya” hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (Aralık 2021)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Yorum yaz | Görüntüle

Başa dön tuşu